Aardbol

Producten

Onze ervaring zit in veel producten.

Hieronder een aantal kabelassemblage voorbeelden welke wij regelmatig produceren in onze productie ruimte


Sub-D kabelassemblage soldeer- en krimpcontacten

* RS-232   -   RS-485   -   RS-422

Flying leads open end kabels voorzien van adereind hulzen

* Metalen en kunststof (haakse) behuizingen


  


Coax kabelassemblage

* BNC - TNC - SMA - SMB - MCX

* RG58 - RG59 - RG174 - RG179 - RG316 etc.


   


* Kabel- en kabelboom assemblage

* Merk onafhankelijk

* Tyco/TE, AMP, Hirose, HARWIN, Molex etc.

 

   


   


* Patchkabel assemblage en af fabriek

* Cat5e, Cat6(a), Cat7(a)

* U/UTP, F/UTP, S/FTP

* PVC, LSZH, PE, PUR

* Aansluitingen naar wens van de klant

* Labelen en verpakking van kabels naar wens van de klant 

    

* Platte modulaire kabel

* Kleuren wit,  zwart en grijs

* Aantal aders 4, 6, 8 en 10 aders

* Aansluiting naar wens 

* RJ10, RJ11, RJ12, RJ45 en RJ48 pluggen


  


* Aansluit- en verlengsnoeren assemblage

* Natiaal en internationalen snoeren

* Ook in verschillende kleuren

* Breed scala aan rechte en haakse connectoren


  


* Bandkabelassemblage

* Ronde en platte bandkabel

* Aansluitingen naar wens van klant

* Sub-D - IDC - Open end


  


* Pre-fab Koper kabelassemblage 

* U/UTP Cat6 23AWG - S/FTP Cat7 23AWG

* Ook op basis van toelevering 

* Volledig Fluke meetrapporten meegeleverd


   


* Pre-term glasvezel kabels - Pre-term MPO/MTP®

Patchkabels en pigtails armoured en low loss

LC - SC - FC - E2000 - APC connectoren

* OS1/2 - OM1 - OM2 - OM3 - OM4

* Patchpanelen en cassettes

* Gereedschappen en onderhouds producten


   


Power plugs assemblage en voedings adapters

* AC/DC oplossingen - Snap & lock


  


* Uw kabels laten labelen - uw materialen ompakken

Het assembleren van verschillende producten in een set

* Vraag ons naar de mogelijkheden



Bel: 0412-651205 en krijg direct een prijsindicatie

Mail: sales@procab.eu en ontvang een prijsofferte binnen 30 minuten!

 

Of gebruik ons kabel-op-maat formulier waar u al uw wensen kunt aangeven. Vul al uw gegevens in en druk op 'formulier verzenden'. Wij antwoorden u binnen 30 minuten!

 

 

Procab Assembly BV 

De beste connectie voor uw kabels!

 

 




kabels